Świat sztuki Moleskine

Papier od wieków był kluczowym narzędziem do opowiadania historii. Poznajcie niezbędnych towarzyszy artystów – serię notesów Moleskine ART, dostępnych w szerokiej gamie gramatur (od 100g/m2 aż do 300g/m2). Odkryjcie idealny notes dla swoich artystycznych przedsięwzięć, inspiracji i pomysłów.

Magia Wiecznego Pióra

Pióra naprawdę są wieczne. Przeżyły erę fascynacji długopisami, a potem klawiaturą. Podobno sięgają po nie przede wszystkim przywiązani do tradycji romantycy. A z pewnością ludzie twórczy, ponieważ jak powiedział pisarz Graham Greene: „Dwa palce na klawiaturze nigdy nie miały połączenia z moim mózgiem. Ręka z piórem wiecznym już ma”.

LAMY AL-star turmaline

Poznajcie Lamy AL-star – kolekcję, która formą i detalami nawiązuje do LAMY safari. Linię, którą charakteryzuje elegancki design.

Kalendarze Moleskine

Od noworocznych postanowień po projekty, które zmieniają bieg historii. Nawet w erze cyfrowej papier i długopis mają ogromną moc. Kalendarz Moleskine to coś więcej niż aplikacja, którą każdy z nas ma w swoim smartfonie. W Moleskine staramy się spełniać wszystkie potrzeby. Niezależnie od tego, czy piszecie bardzo dużo, czy w swoich terminarzach wklejacie pamiątki. Macie drobne pismo, czy szczelnie wypełniacie strony niezbędnymi do zrobienia rzeczami, u nas zawsze znajdzie się odpowiedni format. Od kieszonkowych do klasycznych, z miękką lub twardą okładką.

Papierowy Tablet

Smart Writing Set – wyjątkowy notes, elektroniczny długopis i aplikacja, dzięki którym odręcznie zapisane notatki można automatycznie wysłać w wirtualny świat, edytować je na tabletach oraz komputerach i przechowywać nie bojąc się, że zostaną zgubione czy ulegną zniszczeniu.

Zapraszamy do Lifestyle Designers Boutique

Zapraszamy do warszawskiego Lifestyle Designers Boutique i zlokalizowanych w największych miastach multibrandowych salonów Lifestyle Designers Point. Zapraszamy do świata Lifestyle Designers! https://lamyonline.pl/shop/